Navigation

Видалення неприємних запахів, знезараження салону автомобіля

Практично ніхто не замислюється, що автомобіль з помічника може перетворитися в ворога для здоров’я не тільки для водія, але і для всіх, хто в ньому їздить. Як правило, власник авто стежить за станом ходової, силових агрегатів. Але як правило ніколи не звертає уваги на систему подачі і очищення повітря. </ Strong> Максимум, на що – це заміна салонного фільтра. «Перекупити» надходять ще простіше – «готують» (вішають ароматну ялинку), щоб замаскувати неприємні запахи в салоні автомобіля. А хто їздив на цьому авто, з яким букетом хвороб не замислюється ніхто. І якщо нічого не робити, ми стаємо «щасливими» володарями всього набору хвороботворних бактерій і різних вірусів, що живуть в таких місцях в автомобілі, в які не тільки господар авто, а й працівник СТО заглядає.

Хімчистка салону це по суті процес очищення поверхні тільки доступних елементів інтер’єру салону автомобіля. А, приховані від очей повітроводи, елементи торпедо, оббивки салону для господаря автомобіля – взагалі ТерраІнкогніта. А це як раз улюблені місця проживання мікробів, які стають збудниками не тільки ОРЗ.Очістка повітряних магістралей в автомобілі дуже трудомісткий і складний процес і як правило для цього доводиться знімати і розбирати частину салону авто. Це швидко не зробиш, а підключати фахівців на СТО досить дорого.

Тому послуга з видалення неприємних запахів та знезараженню салону автомобіляособливо необхідна, особливо в теплу пору року, коли активно використовується кондиціонер.

Метод знезараження автомобіля з використанням кращих препаратів з видалення джерела неприємних запахів SaneraEnzim, SaneraDezinfection, професійних озонаторів, в даному випадку найоптимальніший варіант вирішення завжди присутньої проблеми – ураженого хвороботворними бактеріями салону авто.

Back to top

  Оставьте Ваши контактные данные и наш
  менеджер свяжется с вами в ближайшее время

  Залиште Ваші контактні дані і наш
  менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом   Вызвать специалиста/Викликати спеціаліста


    Оставьте свой номер телефона. Мы Вам перезвоним в течении нескольких минут.

    Залиште свій номер телефону. Ми Вам передзвонимо напротязі кількох хвилин.